Vítejte ve světě tvořivosti a intuice!

Rok 2020 přinesl hodně nového v poznání a stále přináší. Nově jsem se začala věnovat intuitivní tvorbě pro děti. Již v minulém roce začala vznikat série obrazů ze Sluneční zátoky, která stále narůstá o nové obrazy a písničky a odkrývá se jimi postupně poselství Sluneční zátoky, Královny Země a jejich pomocníků. Tyto obrázky oslovují tvořivé aspekty naší i dětské duše a dokonale s nimi spolupracují a rozvíjí je. Ruku v ruce na tyto obrazy vznikají písničky pro děti i dospělé ze skladatelské hudební dílny Evičky Světelské. Písničky souvisí s obrazy a poodkrývají obsah a přínos jednotlivých výjevů. Vznikají pohádky ze Sluneční zátoky, které píši, keramické sošky, tedy hlavní postavy celého příběhu, vznikají improvizované hudební pohádky, atd. 

V galerii pod Obrazy si můžete jednotlivé výjevy prohlédnout a ve zvýhodněných balíčcích dle vlastního výběru či jednotlivě zakoupit ve formátu A4 nebo i A3 bez rámu do svých domovů. V Ikea si koupíte bílý rám a takto si můžete  jimi za velmi dobrou cenu vyzdobit pokojíček pro děti, nebo místo, kde se rádi zdržujete.

Obrazy ze Sluneční zátoky jsou pozitivní, podporují tvořivost a dobrou náladu. Používám je k inspirací dětí v ARTE Dynamické tvořivosti. Obrazy společně s písničkami rozproudí témata a  jsou výborným zdrojem k rozehrání vlastní fantazie a k pochopení světa okolo nás i v nás. Máme s Evičkou spoustu písniček ze SLUNEČNÍ ZÁTOKY a ještě popřemýšlíme, jak je dostat k dětem či k vám. Tak vybírejte, obrazů mám plný pokoj a když náhodou utírám prach a dám je pryč, je neuvěřitelné prázdno po nich. 

© Dana Skokanová

iJitřenka-0002zm-vodoz..jpg

© ART MAWU 2014